Tuesday 2024.05.21 05:5
 
LV | RU | EN
  Начало
  О компании
  Услуги
  Проекты
  Партнеры
  Контакты
  Вакансии  Каталог товаров

 

 

     

Телекомуникационные и слаботочные системы

 
29.02.2012


Veiksmīgi izpildīti darbi objektā "Radisson Blu Hotel Latvia". Projekta ietvaros tika paveikta telpu pilnīga renovācija 5 stāvos, īsā termiņā tika modificētas un papildinātas vājstrāvu un elektrības tīklu sistēmas, kā arī ēkas klimata automatizācijas sistēma.


26.01.2011

   SIA „TELEMAKS” uzsaka projektēšanas darbus pēc SIA „REMEKSS SERVISS” pasūtījuma. Notiek projekta „VAS "Latvijas Dzelzceļš" Tālvadības TD/DV energoobjektu vadības sistēmas SCADA modernizācija” izstrāde. Šoreiz atkal esam saistīti ar LDZ infrastruktūras uzlabošanu, projektu jāizstrādā īsos termiņos, kas paaugstina darba slodzi un atbildību.

 


20.12.2010

  Ar lepnumu paziņojam, ka pēc ilgstoša organizatoriska darba un projektēšanas procesa SIA „Telemaks” kolektīvs veiksmīgi izpildīja un nodeva pasūtītājam (VAS "Latvijas Dzelzceļš")projektu „Rīgas centrālas pasažieru stacijas vizualas-audio informatīva sistēma” objektā Rīgā, Stacijas laukums 2.
  Projekta ietvaros tika izstrādāta sistēma, kas perspektīvā nomainīs esošo veco padomju laiku tehnisko mantojumu - informācijas tablo sistēmu, kas ir krietni novecojusi un jau tagad atrodas avārijas stāvoklī. Iespējams jau pavisam drīz Rīgas iedzīvotāji un viesi, kas izmanto dzelzceļa pakalpojumus, ieraudzīs centrālā stacijā modernus LED tehnoloģijas tablo ar izsmeļošo informāciju par vilcieniem un to kustību, kas noteikti atvieglos dzīvi visiem braucējiem un stacijas lietotājiem.
  Projekta izstrāde prasīja vairākus mēnešus objekta apsēkošanai, tehnisko risinājumu izveidei, analīzei un saskaņojumiem ar LDZ un pilsētas pašvaldības struktūrām!

 


10.04.2010

Професиональные инструменты Paladin Tools!

Теперь Вы можете ознакомиться с нашим ассортиментом товаров от Paladin Tools на online-магазине наших партнеров: http://www.01pro.lv/

Раздел "Инструменты для телекоммуникаций"

 


05.04.2009

ООО "Телемакс" успешно завиршило работу по оснащению проекта "Reval Hotel Latvia SPA Centre - ESPA RIGA" системами слабых токов. В рамках этого международного проекта помимо традиционный сетей комуникации и безопасности была реализовавна комплекная система автоматизации систем здания, система BMS. Система противопожарной сигнализации была проинспектирована приглашенным со стороны заказчика пожарным инженером из Бельгийской компании FPC, имеющей репутацию европейского масштаба.    


 

Новых сообщений нет
 

 

Телефон: +371 67273383    
+371 67273366    

Моб.тел.: +371 20377422   
 
Э-почта: info@telemaks.lv   
 
 
Counter
© 2006 TELEMAKS Ltd
Все права защищеныDesigned by lama @ Aware Design studio